El Emeği
Giriş Yap Üye Ol Satış Yap
Sepetim
0,00 TL
Giyim
Takı
El Sanatları
El Örgüsü İşleri
İşleme & Nakış & Dantel
Ev Tekstili
Bebek ve Çocuk
Amigurumi
Dokuma
Özel Günler
Malzemeler
Müşteriler
Satıcılar
Hakkımızda
Sözleşmeler ve Kurallar
Biz Kimiz?
El Yapımı Ürünlere Ulaşmanın En Kolay Yolu
 
Sahip olduğumuz online pazaryeri ile el yapımı ürünler üreten girişimcileri ve el işi ürünlere ihtiyacı olan alıcıları bir çatı altında buluşturmaktayız. Bu sayede elemegibunlar.com ile binlerce el işi ürüne kolay ve hızlı bir şekilde ulaşma imkanı sağlıyoruz.
2015 yılında hayata geçirdiğimiz bu platform, el işi ürünler arayan milyonlara fayda sağlarken evinde ya da küçük atölyesinde üretim yapan kullanıcılarımıza da gelir sağlamaktadır.
 
Neden Elemegibunlar.com?

Elemegibunlar.com, el sanatı gerektiren el işi ürünlere ulaşmanızı sağlayan Türkiye’nin öncü platformlarından bir tanesidir. El emeği denilince aklınıza gelebilecek tüm örgü ürünlerinden, nakış, dantel işlemelere, el sanatlarından, el işi giyim ürünlerine birçok kategoride farklı zevklere hitap eden ürünler ile keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.
 
Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile kullanıcı dostu bir pazaryeri yaratarak kullanıcılarımıza en iyi platformu sunmak için tutkuyla çalışıyoruz. El emeği göz nuru ürünlere ihtiyacı olan müşterilere kullanımı kolay bir platform sağlarken, aynı zamanda evinde ya da küçük atölyesinde üretim yapan girişimlerinde e-ticaret dünyasına kolay bir şekilde atılmasını sağlıyoruz.
 
Kendi emeğini ortaya koyarak aile bütçesine katkı yapmak isteyen kadınlarımız da elemegibunlar.com platformunda yer alarak ürünlerini kolay bir şekilde sergilemektedir. Evinde üretim yapan kadın üreticinin de çalışmasına ve gelir elde ederek kendi ayaklarının üzerinde durmasına fırsat veren bu platformu geliştirmeye devam ediyoruz.
 
Siz de aradığınız el emeği göz nuru ürünleri elemegibunlar.com üzerinden kolay bir şekilde bulabilir; dilerseniz de evinizde ya da atölyenizde ürettiğiniz el yapımı ürünleri milyonlar ile buluşturabilirsiniz. Elemegibunlar.com ile keyifli ve avantajlarla dolu bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hakkımızda

Biz Kimiz? Basında Biz İletişim

Müşteriler

Alıcı Rehberi Nasıl Üye Olurum? Kredi Kartı ve Ödeme Güvenliği Sıkça Sorulan Sorular

Satıcılar

Satıcı Rehberi Satış Süreci Nasıl Ürün Eklerim? Kurumsal Üyelik Başarılı Satıcı Olmanın İpuçları

Gizlilik ve Kullanım

Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi İlan Verme Kuralları Kullanım Koşulları İptal ve İade

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Instagram Google+
© Copyright 2015-2023 elemegibunlar.com
Elemegi.com KOSGEB tarafından desteklenmektedir.