El Emeği
Giriş Yap Üye Ol Satış Yap
Sepetim
0,00 TL
Giyim
Takı
El Sanatları
El Örgüsü İşleri
İşleme & Nakış & Dantel
Ev Tekstili
Bebek ve Çocuk
Amigurumi
Dokuma
Özel Günler
Malzemeler
Müşteriler
Satıcılar
Hakkımızda
Sözleşmeler ve Kurallar
Nasıl Ürün Eklerim?
Ürününüzü siteye eklemek için giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ üst kısmında yer alan Satış Yap linkine ya da buraya tıklayın.
Açılan sayfada ilanınıza uygun üst ve alt kategorileri belirledikten sonra 'Devam et' linkini takip ederek diğer bölümlere geçebilirsiniz.
İkinci adımda ürününüzün başlığı, açıklamaları, fotoğrafları, gönderim koşulları gibi diğer bilgileri girin. Bu bölüm ile ilgili daha detaylı yardım için buraya Ürün ekleme yardım tıklayabilirsiniz.
Sonraki adımda ürününüz ekibimiz tarafından incelenmek üzere kaydedilecektir.
İnceleme ardından size ürününüzün sitede yayınlanmaya başladığına dair bir e-posta gönderilecektir. İnceleme süresi ekibimizin yoğunluğuna göre 1 ila 6 saat sürmektedir.
Ürün Ekleme Yardımı

İLAN BAŞLIĞI
İlan başlığı en az 10 harf olmalı (…….)
Bebek yeleği – Lohusa terliği – Turkuaz kolye
ÜRÜN DURUMU
Yeni ürün
İkinci el
Sipariş üzerine üretilir
ÖNEMLİ :
Sipariş üzerine satılan ürününüzle ilgili, ilan açıklama kısmına siparişinizi kaç günde tamamlayacağınızı ve ürünü kaç iş günü içerisinde teslim edeceğinizi (10 gün gibi…) belirtmelisiniz.
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Örneğin;
Bebek yeleği : 0-1 yaş bebekler için uygundur. Nako lüks minnoş bebe yünü ile hazırlanmıştır. Farklı renklerde sipariş alınır. Özel siparişlerde ürün teslimi 10 gün içerisinde yapılır.
Lohusa terliği : Farklı modeller tasarlanır. İstenilen renklerde özel sipariş alınır. Özel siparişlerde ürün teslimi 10 gün içerisinde teslim edilir.
Turkuaz kolye : Turkuaz taşlı kolye, kristal Swarovski, çek ve japon boncuk kullanılmıştır. Arkası hakiki deridir.
 
FOTOĞRAFLAR
Satışlarınızın artmasında ürününüzün özellikleri kadar eklediğiniz fotoğraflar da önemlidir. Alıcılar seçim yaparken temsili fotoğraflar yerine ürünün gerçek fotoğrafını görmeyi ister. Ürün fotoğrafı eklerken kare modda çekilmiş fotoğraflar eklemelisiniz.
ÖNEMLİ :
  • 20MB dan daha büyük fotoğrafları yükleyemezsiniz.
  • Kare modda çekilmiş fotoğraflar yüklemelisiniz.
  • Fotoğraf üzerinde herhangi bir yazı,iletişim bilgisi,isim,logo olmamalı. Bu şekilde olan ilanlar KESİNLİKLE yayınlanmaz. elemegibunlar.com tarafınıza sms veya e-posta göndererek düzeltme yapmanızı ister. İlanınız düzeltildikten sonra yayına alınır.

GÖNDERİM KOŞULLARI
Kargo ücretini kimin ödeyeceğini ürününüzü satışa hazırlarken siz belirlemelisiniz. Kargo ücreti alıcıya ait veya kargo dahil. (Kargo ücreti satıcıya ait olan ürünler daha fazla tercih edilmektedir.)

SİPARİŞ ÜZERİNE SATILAN ÜRÜNLERDE KARGO
Sipariş üzerine satılan ürününüzle ilgili, ilan açıklama kısmına siparişinizi kaç günde tamamlayacağınızı ve ürünü kaç iş günü içerisinde teslim edeceğinizi (10 gün gibi…) belirtmek durumundasınız.
Tarafınıza SİPARİŞİNİZ VAR bilgisi geldikten sonra lütfen alıcı ile irtibata geçiniz. Alıcı bu açıklamanızı belirtmediğiniz bir ürünü satın almış ve siz sipariş üzerine ürettiğiniz ürünün gerekli açıklamalarını belirtmemiş iseniz, alıcı ürününüzü almaktan vazgeçme hakkına sahiptir.

Hakkımızda

Biz Kimiz? Basında Biz İletişim

Müşteriler

Alıcı Rehberi Nasıl Üye Olurum? Kredi Kartı ve Ödeme Güvenliği Sıkça Sorulan Sorular

Satıcılar

Satıcı Rehberi Satış Süreci Nasıl Ürün Eklerim? Kurumsal Üyelik Başarılı Satıcı Olmanın İpuçları

Gizlilik ve Kullanım

Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi İlan Verme Kuralları Kullanım Koşulları İptal ve İade

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Instagram Google+
© Copyright 2015-2023 elemegibunlar.com
Elemegi.com KOSGEB tarafından desteklenmektedir.