El Emeği
Giriş Yap Üye Ol Satış Yap
Sepetim
0,00 TL
Giyim
Takı
El Sanatları
El Örgüsü İşleri
İşleme & Nakış & Dantel
Ev Tekstili
Bebek ve Çocuk
Amigurumi
Dokuma
Özel Günler
Malzemeler
Müşteriler
Satıcılar
Hakkımızda
Sözleşmeler ve Kurallar
Kullanım Koşulları
KULLANIM KOŞULLARI
1- "Kullanıcılar" yalnızca hukuka uygun amaçlarla “Site” üzerinde işlem yapabilirler. "Kullacılar"ın ve "Üye"lerin, “Site” dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.
2- “Site”, "Üye"ler tarafından "El Emeği Veritabanı"na yüklenen "İçerik"lerin "Kullanıcılar"lar tarafından görüntülenmesi esasıyla çalışmaktadır. "El Emeği", "Kullanıcı"lar tarafından görüntülenen "İçerik"lerin hiçbir koşulda doğruluğunu, güvenliğini ve hukuka uygunluğunu garanti etmemekte; bu "İçeri"ler dolayısıyla hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.
3- "Kullanıcı" “Site” dahilinde bulunan her türlü resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, dosyaları, veritabanları, katalogları ve listeleri çoğaltmayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla "El Emeği" ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.
4- “Site” dahilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden; "Üye"ler tarafından oluşturulan ilanlardan ve "İçerik"lerden dolayı "El Emeği"nin, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, "El Emeği" çalışanlarının, şubelerinin ve yöneticilerinin, "El Emeği" yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır.
5- "Kullanıcı"lar ve "Üye"ler, "El Emeği"nin “Site” dahilinde kendileri tarafından sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul ve taahhüt etmektedirler. "El Emeği", "Kullanıcı"lar ve "Üye"ler tarafından "El Emeği"ne iletilen veya “Site” üzerinden kendileri tarafından yüklenen, değiştirilen ve sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğruluğunu araştırma; bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu değildir.
6-  "Kullacı"lar ve "Üye"ler, “site” dahilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacağını, "El Emeği’nin ve üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarı sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.
7- "El Emeği", “Site” dahilinde sunulan hizmetleri ve “Site” dahilinde erişilen "İçerik"leri her zaman değiştirebilme hakkını saklı tutmaktadır. "El Emeği", bu hakkını hiçbir bildirimde bulunmadan ve önel vermeden kullanabilir.
8- "Kullanıcı"lar ve "Üye"ler, "El Emeği"nin talep ettiği değişiklik ve/veya düzeltmeleri ivedi olarak yerine getirmek zorundadırlar. "El Emeği" tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme istekleri gerekli görüldüğü takdirde "El Emeği" tarafından yapabilir. "El Emeği" tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme taleplerinin, "Kullanıcılar"lar ve "Üye"ler tarafından zamanında yerine getirilmemesi sebebiyle doğan veya doğabilecek zararlar, hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen talebin yöneltildiği "Kullanıcı" veya "Üye"ye aittir.
9- "Kullanıcı"lar, “Site” dahilinde eriştikleri bilgileri yalnızca bu bilgileri ifşa eden "Üye" veya "El Emeği"nin ifşa ettiği amaçlara uygun olarak kullanmakla yükümlüdür.
10- "El Emeği" “Site” üzerinden "Kullanıcı"lar veya "Üye"ler tarafından kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik Politikası" ve "Sözleşme"leri hükümleri doğrultusunda kullanabilir, ifşa edebilir, bu bilgileri işleyebilir, paylaşabilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. "El Emeği" aynı zamanda; kullanıcı veya ziyaret edenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefonu, IP adresi, “Site” nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, tarayıcı (browser) tipi, tarih ve saat gibi bilgileri de istatistiki değerlendirme ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.
11- “Site” üzerinden erişilen ve/veya görüntülenen içeriği elde etmek maksadıyla yoğun şekilde "El Emeği Veritabanı" bilgi çekmek yasaktır. Bu yasağa uymayarak "El Emeği Veritabanı"ndan yoğun şekilde bilgi çeken kişiler T.C.K. Mad. 243 (1)’deki bilişim sistemine yetkisiz giriş yapmış olduğu varsayılarak "El Emeği" tarafından haklarında cezai kovuşturma başlatılacaktır.
12- “Site” üzerinden erişilen ve/veya görüntülenen içeriğin depolandığı veritabanına yalnızca ilgili içeriklerin görüntülenmesi amacıyla ve/veya "El Emeği" nin yazılı olarak izin verdiği kullanım koşulları çerçevesinde üçüncü kişilerce erişilmesi hukuka uygundur. Bunun dışındaki yapılan erişimler hukuka aykırı olup; "El Emeği" nin gerekli talep, dava ve takip hakları saklıdır.
13- “Site” üzerinden yayınlanan ilanların, " El Emeği Arayüzü"nün "El Emeği" nin yazılı rızası olmadan kopyalanması, çoğaltılması, iletilmesi, işlenmesi ve başka internet sitelerinde ve mecralarda görüntülenmesi yasaktır.
14- “Site” üzerinden erişilen ve/veya görüntülenen her türlü "İçerik"in "El Emeği" nin yazılı rızası olmadan üçüncü kişilerce "El Emeği" sitesi dışında başta internet olmak üzere herhangi bir iletişim ortamında görüntülenmesi yasaktır.
15- “Site” üzerinden erişilen ve/veya görüntülenen ilanlarda yer alan kişisel veriler hiçbir koşul ve şart altında kişisel veri sahiplerinin ve "El Emeği"nin yazılı izni dışında üçüncü kişilerce kullanılamaz, işlenemez, iletilemez, görüntülenemez ve ifşa edilemez.
16- ""El Emeği Veritabanı" ve bu veri tabanında yer alan bilgiler kısmen veya tamamen "El Emeği"nin yazılı rızası olmadan kopyalanamaz, başka veritabanlarına aktarılmaz ve bu veritabanlarından üçüncü kişilerin erişimine ve kullanımına açılamaz.

Hakkımızda

Biz Kimiz? Basında Biz İletişim

Müşteriler

Alıcı Rehberi Nasıl Üye Olurum? Kredi Kartı ve Ödeme Güvenliği Sıkça Sorulan Sorular

Satıcılar

Satıcı Rehberi Satış Süreci Nasıl Ürün Eklerim? Kurumsal Üyelik Başarılı Satıcı Olmanın İpuçları

Gizlilik ve Kullanım

Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi İlan Verme Kuralları Kullanım Koşulları İptal ve İade

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Instagram Google+
© Copyright 2015-2024 elemegibunlar.com
Elemegi.com KOSGEB tarafından desteklenmektedir.