El Emeği
Giriş Yap Üye Ol Satış Yap
Sepetim
0,00 TL
Giyim
Takı
El Sanatları
El Örgüsü İşleri
İşleme & Nakış & Dantel
Ev Tekstili
Bebek ve Çocuk
Amigurumi
Dokuma
Özel Günler
Malzemeler
Müşteriler
Satıcılar
Hakkımızda
Sözleşmeler ve Kurallar
Sıkça Sorulan Sorular
Ürün sergilemek ve satmak ücretsiz mi?
elemegibunlar.com’a üye olmak ve ürün eklemek ücretsizdir. Ürün ekleme limiti yoktur, dilediğiniz kadar ürünü satışa çıkartabilirsiniz. Sadece ürün satışı gerçekleşen satıcılardan % 10 komisyon bedeli alınır.
 
Üyelik için yaş sınırı var mı?
18 yaşından büyük olan ve Üyelik Sözleşmesi'ni kabul eden herkes, elemegibunlar.com'a üye olabilir. 

Üye olurken verdiğim kişisel bilgiler başkaları ile paylaşılır mı?
elemegibunlar.com’a kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için her şeyden daha önemlidir. Bu nedenle üye olurken belirtmiş olduğunuz ad-soyad, telefon numarası, adres, e-posta adresi gibi bilgilerinizi elemegi.com, Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası‘nda belirtilen hususlar dışında, kesinlikle 3. şahıslarla paylaşmaz.
Kredi Kartı Bilgileri : elemegibunlar.com kredi kartı bilgilerinizi kayıt altında tutmaz, sadece bankadan gelen onaya göre işlem yapar ve elemegi.com yöneticileri dahil hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle göremez.
 
Kapıda Ödeme seçeneği var mı?
elemegibunlar.com alıcılar ve satıcıları buluşturan online pazaryeridir ve ürün alıp satmamaktadır. Satın aldığınız ürünler elemegi.com tarafından değil, satıcı olarak işlem yapan kullanıcılar tarafından size gönderilecektir. Bu yüzden alışverişinizin hem alıcı hem satıcı güvencesi için ve hem alıcı hem satıcı için herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına ürün teslimatı sırasında ödeme seçeneği (KAPIDA ÖDEME) yoktur.
 
Satıcı üye oldum, adres, telefon ve banka bilgilerini yazmam zorunlu mu?
Evet, tüm bu bilgiler satış yaptığınızda satış bedelinin hesabınıza geçmesi için, zorunludur.
 
Şifremi Unuttum, ne yapmam lazım?
Şifrenizi unuttuğunuzda Giriş ekranındaki “Şifrenizi mi unuttunuz?” linkine tıklayarak üyelik e-posta adresinizi girmelisiniz. Bu aşamada yeni şifreniz ile ilgili link sizin e-posta adresinize gönderilecektir.
 
Şifremi nasıl değiştirebilirim?
Şifrenizi değiştirmek için önce siteye giriş yapmalısınız. Daha sonra Hesabım > Ayarlarım ekranından değiştirmek istediğiniz şifreyi ve doğrulamak için aynı şifreyi tekrar girerek “Kaydet” e tıkladığınızda şifreniz değişmiş olacaktır.
 
Ürünümün satıldığını nasıl öğreneceğim ?
Ürün satışınız gerçekleştikten sonra, sisteme kayıt olurken vermiş olduğunuz sms veya e-posta adresinize elemegi.com tarafından SİPARİŞİNİZ VAR bilgisi iletilir. Üye olurken vermiş olduğunuz E-posta adresinizi düzenli kontrol etmeniz önerilir.
 
Satış yaptım, para hesabıma ne zaman aktarılır?
Yaptığınız satışın parası, ürün alıcının eline geçip, alıcı ürüne onay verdikten sonra en geç 48 saat içinde hesabınıza aktarılır. Hafta sonları, resmi tatil ve bayramlarda ödeme yapılmaz.

Kargom ulaştı ama alıcı ürüne onay vermedi ne yapmam lazım?
Kargo alıcıya ulaştıktan sonraki üç gün içinde onay vermez ise kendisine, 24 saat içinde onay vermezse onay vermiş sayılacağına dair bir uyarı mesajı yollanır. Bu mesaj aynı zamanda satıcıya da gider, alıcı kendisine giden uyarı mesajından sonra belirtilen süre içerisinde onay vermez ise ödeme otomatik olarak tahsil edilir ve hesabınıza aktarılır.

 

Hakkımızda

Biz Kimiz? Basında Biz İletişim

Müşteriler

Alıcı Rehberi Nasıl Üye Olurum? Kredi Kartı ve Ödeme Güvenliği Sıkça Sorulan Sorular

Satıcılar

Satıcı Rehberi Satış Süreci Nasıl Ürün Eklerim? Kurumsal Üyelik Başarılı Satıcı Olmanın İpuçları

Gizlilik ve Kullanım

Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi İlan Verme Kuralları Kullanım Koşulları İptal ve İade

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Instagram Google+
© Copyright 2015-2024 elemegibunlar.com
Elemegi.com KOSGEB tarafından desteklenmektedir.